FAQ

Často kladené otázky

agsdix-smt2-photo-camera

Aký štýl fotografie fotím?

Moja práca je opísaná ako organická, prirodzená, romantická, skutočná a sentimentálna s kvalitou výtvarného umenia. Spájam tradičnú, dokumentárnu a lifestylovú fotografiu, aby som zachytila skutočné fotografie, ktoré Vás  budú tešiť  a inšpirovať celý život. Predstavte si svoju rodinu ako zobrazené umenie.

Ako váša fotografka vám poskytnem rozsiahlú galériu fotografií, ktoré si môžete vystaviť u vás doma ako umelecké diela alebo ich archivovať vo vlastnom albume, aby si ich uchovať pre nasledujúce generácie. Tieto fotografie budú investíciou do vašej rodinnej histórie. Fotografie z vášho rodinného fotenia budú rozprávať príbeh a zachytia vzácny okamih v čase. Nesnažím sa, aby ste vyzerali dokonale, strnulo alebo neprirodzene. Nejde mi o ten „jeden“ záber, pri ktorom sa všetci pozerajú do kamery a usmievajú sa. Iste, možno dostanem nejaké, keď sa všetci budú pozerať a usmievať sa, ale sľubujem, že ak to urobím, nebude to cítiť strnulo alebo nútene.

agsdix-fas fa-sun

Kde sa bude konať moje fotenie?

Som fotograf, ktorý využíva  prirodzené svetlo. Spolu vyberieme ideálne miesto pre vaše fotenie. Novorodenecké fotenia sa konajú u vás doma. Pre viac info si pozrite TENTO BLOGOVÝ PRÍSPEVOK

agsdix-smt1-child-friendly

Kedy si treba naplánovať fotenia novorodencov?

Rada fotím novorodenecké fotenia v prvom mesiaci života, no môj štýl umožňuje určitú flexibilitu pri plánovaní.

agsdix-fas fa-tshirt

Čo si mám obliecť?

Pozrite si TENTO BLOGOVÝ PRÍSPEVOK, kde nájdete nápady, čo si obliecť. Cíťte sa  pohodlne, buďte sami sebou.

agsdix-smt2-folder-special

Dostanem fotografie v digitálnom prevedení po fotení?

Fotografie časom naberajú na hodnote a stávajú sa rodinnými pokladmi. Myslím si, že je dôležité archivovať a odkladať si fotografie v digitálnom prevedení. Ponúkam mojim klientom jednu jednoduchú, all-inclusive galériu, kde dostanete všetky digitálne fotografie s vysokým rozlíšením, a to doručené prostredníctvom priameho stiahnutia a cez privátnu galeriu. Budete mať k dispozícii minimálne 75 digitálnych súborov (ale zvyčajne ich je viac!), vo farbe aj čiernobiele. Budete mať tiež možnosť zakúpiť si ďalšie printové fotografie a butikové produkty ako fotokniha alebo tlač fotografie na plátno. Kliknutím na TÚTO  LINKU  sa dozviete viac o tom, čo je súčasťou vášho fotenia.

agsdix-smt3-shopping-cart

Kedy, ako a kde si môžem objednať dodatočné produkty?

Do dvoch týždňov od fotenia Vám  príde do Inboxu odkaz na súkromnú online galériu.

agsdix-fas fa-calendar-alt

Koľko dní dopredu máte rezervovaný kalendár?

Na rodinné fotenia si zvyčajne rezervujem tri až dvanásť mesiacov vopred. Ak máte záujem o novorodenecké fotenie, informujte sa ešte v tehotenstve. Už máte babätko? Žiaden problém. Snažím sa nechať v kalendári voľné miesta pre novorodenecké fotenia rezervované na poslednú chvíľu.

agsdix-fas fa-tree

Fotíte mini-sessions?

Áno, hlavne vianočné.

agsdix-fas fa-euro-sign

Koľko celé fotenie bude stáť?

Pre viac info prosím kliknite na TÚTO  LINKU. Moja celková cena je jednotná pre všetky druhy fotenia. Celková cena za celú galériu je 169 €. Pri objendnaní 6 kusov fotografií platíte 109 €.

agsdix-smt1-email

Ako si môžete rezervovať termín fotenia so mnou?

Som veľmi rada, že vás moja tvorba zaujala. Môžete mi poslať e-mail priamo na emailovú adresu uvedenú nižšie alebo kliknite na TÚTO  LINKU, kde si fotenie môžete kúpiť online. Následne vám príde e-mail s odkazom na výber termínu fotenia.  

Ste pripravení zvečniť vaše krásne životné momenty?

Vie to s ďeťmi

Fotenie s deťmi môže byť veľká výzva. Pani fotografka je však veľmi trpezlivá, dokáže zabaviť a zaujať aj menšie deti. Samotné fotenie tak bolo príjemným zážitkom, výsledkom ktorého sú krásne fotky.

KATKA

 

Ďakujeme

Ďakujeme za nádherné spomienky detskej etapy. Vrelo odporúčam👍

PETRA

 

Energia a trpezlivosť

Štvrtý rok po sebe ma vie prekvapiť koľko energie a trpezlivosti v sebe nájde pri práci s deťmi. Lebo povedzme si, mať dva hurikány v ateliéri nie je žiadna sranda. A čo mi fakt nejde do hlavy, ako z toľkého chaosu, hluku a emócií dokáže vyčarovať krásne zábery.

KATKA