MINI fotenie ku Dňu matiek|Rodinná Fotografka Bratislava

MINI fotenie ku Dňu matiek|Rodinná Fotografka Bratislava
Milé mamy, maminy, staré mamy, tety, milé klientky,

pozývam vás na osobné fotenie ku Dňu matiek, ktoré zmení spôsob, akým vnímate vaše rodinné fotografie. 

Môžete sa rozhodnúť, o aké fotenie máte záujem. Vonku – v Sade Janka Kráľa, s dcérami, alebo zvažujete rodinné fotenie? Prípadne by ste prišli na fotenie vy, vaša dcéra, sestra a vaša maminka? Trojgeneračné fotenie je veľmi unikátne a má silu! Priveďte na fotenie hocikoho, koho máte radi a s kým by ste sa chceli odfotiť. 

Každé fotenie, ktoré si vyberiete, bude pre vás príjemným a pohodovým zážitkom, ktorý si vy a vaša rodina užijete s radosťou.

Môžem sa opýtať, kedy ste sa naposledy fotili so svojimi najbližšími? 

Balíček ku Dňu matiek stojí 69 eur. V cene získate 5 fotografií v elektronickej a aj v tlačenej podobe (formát 13 × 18 cm). To je cena all inclusive. Dĺžka fotenia je 30 minút. Získate tak krásne portréty podľa vášho výberu. Ak sa rozhodnete zakúpiť si viac záberov, môžete sa tak rozhodnúť po doručení celej galérie. Následne je potrebné pre dokúpenie celej galérie ešte doplatiť 50 eur. Máte možnosť doobjednať si väčšie formáty portrétov, pripadne fotoknihy alebo tlač na plátno. V mojej ponuke je aj možnosť zakúpenia darčekového poukazu, ktorý je výborným darčekom ku Dňu matiek.

Spolu tak počas fotenia vytvoríme jedinečné umenie, ktoré ocení celá vaša rodina a ktoré si s radosťou vystavíte na stenu alebo dáte do fotorámika. A ktoré vám vždy urobí radosť. 

„Najbohatší človek na svete vie, že čas si kúpiť nemôžete, ale môžete zachyť okamih a užívať si ho navždy.“  — Gilles Peress

Kedy ste naposledy aktualizovali vaše rodinné fotografie? A váš portrét?

Nečakajte, urobte to teraz! Zavolajte mi a rezervujeme váš termín. Teším sa na vás!